Ubrania robocze podkreślą profesjonalizm pracownika. Dzięki nim właściwie dbamy o wizerunek firmy, jesteśmy polecani nowym klientom. Warto o tym pamiętać.

Schludnie ubrany pracownik to dobra i skuteczna reklama firmy.

Dlatego warto wyposażyć swoich pracowników w odzież roboczą zawierającą nadrukowane lub wyhaftowane logo firmy.

Odblaskowy
Materiałowy
Na materiale

TECHNIKI NADRUKU

Najbardziej popularne techniki nanoszenia logotypów oraz treści reklamowych na odzież roboczą oraz pozostałe środki ochrony osobistej.

Haft

Haft uznawany jest za jedną z najstarszych technik ozdabiania odzieży, uważany jest też za technikę najszlachetniejszą i zarazem oferującą najlepszą jakość. Jeśli zastosowane zostaną odpowiednie nici, wykazuje on znakomitą odporność na gotowanie i pranie chemiczne.

Druk cyfrowy

Wzór jest nadrukowywany na specjalnej folii, a następnie wycinany i naklejany (np. w przypadku kasków) lub też wprasowywany (np. w przypadku rękawic) dla uzyskania ostatecznego efektu.

Subliflock

Grafika nanoszona jest na specjalny podkład, a następnie transferowana na docelowy materiał. Subliflock umożliwia uzyskanie dowolnych przejść tonalnych oraz wielokolorowej grafiki. Powierzchnia gotowego zdobienia pokryta jest delikatnym meszkiem.

Sitodruk transferowy

W sitodruku transferowym wzór wykonywany jest na specjalnym papierze, z którego następnie może zostać przeniesiony (najprostszy sposób to zwykłe żelazko, bardziej zaawansowany to specjalna prasa) na docelowy materiał. Termotransfery są idealne w przypadku dużych ilości towaru i konieczności umieszczenia loga w trudno dostępnych miejscach (np. kieszonki, patki kieszonek) lub na odzieży, która nie toleruje bardzo wysokich temperatur koniecznych przy utrwalaniu zwykłego sitodruku (np. płaszcze przeciwdeszczowe).

Nadruk odblaskowy srebrny

Technika bardzo ciekawa, stosowana wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniej widoczności. Możliwy jest nadruk zarówno w formie tradycyjnych pasów, jak i bardziej skomplikowanych form jak loga czy napisy.

Sitodruk

Technika zdobienia polegająca na naniesieniu specjalnej farby na tkaninę. Najbardziej opłacalna przy dużym logo oraz większej ilości zamawianego towaru.

Sublimacja

Polega na w transferowaniu pigmentu pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą.

Naszywka specjalna

Pigment jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną strecz. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka.

Flock

W dotyku technika nieco podobna do Subliflocka. Bardzo trwała, odporna na pranie i uszkodzenia mechaniczne. Flock występuje w predefiniowanych kolorach (biały, czarny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, szary, granatowy), dlatego też technika ta jest idealna w przypadku jednokolorowych nadruków pozbawionych przejść tonalnych.

Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym. Nasi specjaliści służą także radą w zakresie najlepszego sposobu oznaczenia odzieży - pomogą dobrać odpowiednią technikę wykonania nadruku oraz przygotują kalkulację.